#albania

3236579
Media

Photos and videos #albania

Është fundjavë me Diell 😀

Ecje në natyrë është nevojë për një trup të shëndetshëm  ...

Oct 19, 2019

Është fundjavë me Diell 😀 Ecje në natyrë është nevojë për një trup të shëndetshëm ✅⛰ #kruje #kruja #albania #hiking #walking #sport #activity #health

On the road #pilurvillage #albania ...

Oct 19, 2019

On the road #pilurvillage #albania

😂😂😂😂
■■■■■■■■■■■■
Like, komentoni dhe beni share ❤
Follow @qpf ...

Oct 19, 2019

😂😂😂😂 ■■■■■■■■■■■■ Like, komentoni dhe beni share ❤ Follow qpf.al 💞 ■■■■■■■■■■■■ #funnymemes #funnyquotes #funny #fun #funnyvideos #laugh #shqip #albania #kosovo #qesh #qeshmelot #tirana #memes #meme #humor #prishtina #prizren #durres #shqipe #shqiperia #qeshpafund

Akull e re 
Mosha 6 vjec
Per porosi ne DM ...

Oct 19, 2019

Akull e re Mosha 6 vjec Per porosi ne DM

Fustani qe shkelqen
Super i bukur me cmimin qe do ju habise 
DM per porosi ...

Oct 19, 2019

Fustani qe shkelqen Super i bukur me cmimin qe do ju habise DM per porosi

🍃SLIM TEA 9+ ÇAJ DOBËSIMI🍃

Posta Falas
Sasia 80gr
Çmimi: 1050 lekë

Posta Falas 
Brendi i ...

Oct 19, 2019

🍃SLIM TEA 9+ ÇAJ DOBËSIMI🍃 Posta Falas Sasia 80gr Çmimi: 1050 lekë Posta Falas Brendi i çajrave CTG Lot: BC1132 Standard ISO9001 AUV control nr. RKS -004 SLIM TEA 9+ ka dy efekte kryesore për organizëm: 1- Tret ushqimet me shpejtësi. 2- Mban organizmin e ngopur. Dobitë tjera: 1. Dobëson me shpejtësi me shfaqjen e efektit që pas 2 javëve përdorim. 2. Stabilizon tensionin e gjakut (hipertensionin). 3. Bën largimin e gazrave nga zorrët. 4. Lehtëson problemin e Hemoroideve. 5. Preferohet për personat që ushqehen me ushqime të shpejta që vuajnë nga kapsllëku. 6. Mbron nga aciditeti. 7. Largon toksinat që shkaktojnë fryrjen e stomakut. Përdorimi: Çdo ditë 15 min para buke konsumohet një lugë të mesme nga SLIM TEA 9+ e përzjerë me një gotë jogurt 100 ml. 📌Vërejtje: Nuk rekomandohet për shtatëzënat. gjidhënëset. ❤Bio Kamomila Shop❤ ••Është shërbim shitje Online në tërë Shqipërin -Mos humb kohë për blerje, Porosit tani, ne ta sjellim në adres... Kontakti: 0692238119 Viber & WhatsApp PËR POROSI: Emrin Rrugen Qytetin Nr e tel Produktet Na shkruani mesazh.... -Porosia arrin 1/5ditë (tiran Brenda dites). -Pagesen pasi ta pranoni porosinë... -Privatësia juaj 100% e sigurt... Ju mirëpresim, Bio Kamomila Shop #cajdobesimi #albania #shqiperia #parfum #health #beauty #shampo #mjalt #honeyDplus #sapuna #krema #vajraBimor #këna #venaCure

Στον ελαιώνα της Ερμιόνης Μπρίγκου στη Χειμάρρα βρίσκ ...

Oct 19, 2019

Στον ελαιώνα της Ερμιόνης Μπρίγκου στη Χειμάρρα βρίσκονται θαμμένοι έξι Έλληνες στρατιώτες. Οι τάφοι τους αποτελούν ένα τρομερό ντοκουμέντο για το έπος του 40. #mixanitouxronou #travelling #exploring #Shooting #greece #albania #soldier #tomb #war

Bluze + pantallona
DM per porosi ...

Oct 19, 2019

Bluze + pantallona DM per porosi

Es ist uns eine Ehre mit einer deiner Sponsoren zu sein @ben_shemallari wir von @little_napoli_wiesb ...

Oct 19, 2019

Es ist uns eine Ehre mit einer deiner Sponsoren zu sein ben_shemallari wir von little_napoli_wiesbaden wünschen dir viel Glück und Kraft für deinen bevorstehenden Kampf 🙏🏼❤️...und für Gesunde Pizza ist auch gesorgt Champion 🍕❤️ #champion #boxer #king #wiesbaden #pizzabruschetta #healthyfood #healthy #sportler #pizzalover #wellritzstrasse #danke #bruder #italy #albania

Njihuni me ambjentet tona! .
Pranë @fizionature_durres ju do të gjeni:
🔖Trajtime neurologjike;
 ...

Oct 19, 2019

Njihuni me ambjentet tona! . Pranë fizionature_durres ju do të gjeni: 🔖Trajtime neurologjike; 🔖 Trajtime pediatrike; 🔖Trajtime ortopedike; 🔖Trajtime reumatologjike; 🔖 Terapi manuale; 🔖 Trajtime për dëmtime sportive, etj. . . Nëse nuk keni mundësi të vini në qendrën tonë, atëherë kujdesemi ne të jemi pranë jush. Tashmë bëjmë dhe fizioterapi në shtëpinë tuaj.🏠 . . Na ndiqni për t'u njohur me shërbimet dhe mundësitë që ne ofrojmë. . 📍 Na gjeni në Rr. Andon Naçi, poshtë Ani Gym, Durrës. . #fizionature #fizionaturedurres #durres #albania #durrespeople #medicaldurres #fizioterapi #nature #sherbime #kujdesndajshendetit #keshillashendeti #handmadeexercises #lfl #toptags #fff #followus

Follow ➡ @seriale.humor ✔
Per me shume video tjera ...

Oct 19, 2019

Follow ➡ seriale.humor ✔ Per me shume video tjera

Oferte fantastike 😀
Tuta per meshkuj 100% pambuk te trasha
Jo 1 pale 1200 por 2 pale 1200 leke
Ma ...

Oct 19, 2019

Oferte fantastike 😀 Tuta per meshkuj 100% pambuk te trasha Jo 1 pale 1200 por 2 pale 1200 leke Masa m,l,xl,xxl,3xl Porosit tani ne inbox ose ne what's app 0697265765 😎 #klaudiofashion #korce #albania

Visit the garden of the Palace of Brigades in #Tirana, a beautiful oasis in the busy capital of #Alb ...

Oct 19, 2019

Visit the garden of the Palace of Brigades in #Tirana, a beautiful oasis in the busy capital of #Albania. . . .. . . . #VisitTirana #Tirana #Albania #VisitAlbania #placestovisit #travelgram #like #travelshot

Fundjavë të mbarë miq të #CottonHome ☀ Printet e kafshëve janë një trend tashmë. 🦓 Set  ...

Oct 19, 2019

Fundjavë të mbarë miq të #CottonHome ☀ Printet e kafshëve janë një trend tashmë. 🦓 Set çarçafësh dopio zarf #saten 6000 lekë.⁣ ⁣ ▪Përmasa (230x250) ⁣ ▪Jastëk/2 copë (50x80) ⁣ ⁣ Porosit tani në nr.📱069 676 0206 dhe i sjellim kudo jeni në #shqiperi 🖤⁣ .⁣⁣ .⁣⁣ #warm #soft #new #home #decor #homedecor #towels #microcottontowels #happyhome #colours #white #soft #relax #colors #trendy #comfy #quality #design #tirana #albania #lovedecor

▪Follow @sitegatuajm🍂 dhe @artgatimi🍂 per me shume Produkte, Receta, Video dhe Foto rreth ga ...

Oct 19, 2019

▪Follow sitegatuajm🍂 dhe artgatimi🍂 per me shume Produkte, Receta, Video dhe Foto rreth gatimit cdo dite...😍😊 ▪Komentoni dhe beni TAG personat qe duhet ta shikojn 😍😍 》》Credits cookingclassy . . Vizitoni》 zshop.al dhe 》 ushop.al per produkte te ndryshme online . . . . . . . . . . Pershtatur : #gatime #kuzhinashqiptare #tirana #pasionpergatim #recetagatimi #restorant #albania #embelsira #shkodra #dibra #gatimetradicionale  #gatuaj #albanianfood #shqipe #kuqezi #shqiptar #prishtina #albanese #ushqim #gatim #kuzhina #balkanfood #europeanfood #shendet #lezhe #sarande #traditionalfood #visitalbania

Tirana Albania ❤️
Res mer för mindre pengar 👍
Valutaväxling utan avgift
Money Exchange with ...

Oct 19, 2019

Tirana Albania ❤️ Res mer för mindre pengar 👍 Valutaväxling utan avgift Money Exchange without Fee Våra Valutakurser 2019-10-19 För andra valutor hälsar vi er välkomna till vårt kontor på Stationsgatan 4 i Sundbyberg Våra öppettider Mån-Fre 10.00 - 19.00 Lördag 10.00 - 16.00 Söndag Stängt Välkomna 🌹أهلاً بكم #tirana #visittirana #albania #traveler #stockholmcity #exploretheworld #sthlm #travelers #traveling #traveltheworld #visitstockholm #beautifuldestinations #sigtuna #resa #vallingby #sundbyberg #bromma #solna #gamlastan #skansen #kistagalleria #stockholminsta #västerort #mallofscandinavia #danderyd #järfälla #jakobsberg #sollentuna #lidingö #gamlastan #märsta safetyfinancial

Second W secured! +3 points ✅ ...

Oct 19, 2019

Second W secured! +3 points ✅

 ...

Oct 19, 2019

Used to hate porrige, but one day i ran out of food and it was way to cold to go grocery shopping so ...

Oct 19, 2019

Used to hate porrige, but one day i ran out of food and it was way to cold to go grocery shopping so i went with porrige... and ever since then, i kinda like it🙉it keeps you so warm🐢 . . . . . . . . . #vegan #veganvibes #veganlifestyle #veganfood #vegangirl #lifestyle #plantbased #veganism #vegetarian #glutenfree #healthylife #compasion #veganlifestyle #food #spots #foodspots #eatinghealthy #savetheplanet #savetheanimals #animallover #vegetarianism #recipe #easyrecipes #snacks #delish #spots #places #tirana #albania #tiranaspots #eatinghealthy #savetheplanet #savetheanimals #recipe #animallover #porrige #spirulina

🇦🇱
Albania  Tirana 
アルバニアの首都はティラナでございます。

鎖国時代 ...

Oct 19, 2019

🇦🇱 Albania Tirana アルバニアの首都はティラナでございます。 鎖国時代に作られたたくさんのトーチカが見られると聞いて少し立ち寄りました。 トーチカの中は臭かったので、一瞬で出ました。 よく海外旅行でたくさんの人に突然囲まれてスられた…などの話を聞きますが、バス降りたら信号機ない大きい道路渡らなくては行けなくて、自分から人混みの中に入って事なきを得ました。

@turhandurukan 
Fotoğraf için teşekkürler emeğinize sağlık 📷📷🌲🌱👏👏
➖➖➖ ...

Oct 19, 2019

turhandurukan Fotoğraf için teşekkürler emeğinize sağlık 📷📷🌲🌱👏👏 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 📌📍🧭Rüstem Paşa Külliyesi/Tekirdağ—————————————————————————— Sizde trakyarehberi ve #trakyarehberi etiketini kullanın fotoğraflarınızı paylaşalım. #lüleburgaz #edirne #demirkoy #kırklareli #keşan #çorlu #ipsala #malkara #çanakkale #tekirdağ #şarköy #hayrabolu #babaeski #pehlivanköy #pınarhisar #kıyıköy #iğneada u #trakyam #balkanturu #photography #fotoğraf #travelblogger #traveling #naturephotography #naturelovers #naturelover #trakya #balkanlar #albania

Morning view with @caffe_tubino.albania 😍♥️
#caffetubino  #espresso  #albania  #tubinozone ...

Oct 19, 2019

Morning view with caffe_tubino.albania 😍♥️ #caffetubino #espresso #albania #tubinozone

#ICDFunFact: Did you know that the highest point in #Albania, an #ICD_PS member country is Mount Kor ...

Oct 19, 2019

#ICDFunFact: Did you know that the highest point in #Albania, an #ICD_PS member country is Mount Korab? It is 2,764 metres high where it shares this mountain with two other countries, #Kosovo and #Macedonia. For more info on ICD member countries, visit: https://icd-ps.org/en/member-countries

///AMG///7.3 V12 👿😱😱
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
🔲🔲🔲🔲🔲🔲🔲🔲 ...

Oct 19, 2019

///AMG///7.3 V12 👿😱😱 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔲🔲🔲🔲🔲🔲🔲🔲🔲🔲🔲🔲 #w124 #w210 #w124_club_ #w124_club #w124coupe #w124gang #w124_fanatics #w124e500 #w124mylive #w124owner #w124mbci #w124amg #gta #gta5 #top #legends #operskie #bunker #1🔝top #🚗 #волчок #wolf #brabus #kyrgyzstan #bishkek #kazakhstan 6.3mercedesbenz.albania">#albania 6.3mercedesbenz.albania

🎀Emalia🎀 Tani keni se cfar te varni ne mure 🤗 🥰Ngjyrat & dekori i kornizes behet sipas k ...

Oct 19, 2019

🎀Emalia🎀 Tani keni se cfar te varni ne mure 🤗 🥰Ngjyrat & dekori i kornizes behet sipas kerkeses tuaj 💰Cmimi 2200 leke 🛵Brenda Tr transporti falas 🚗Bejm dergesa & ne rrethe . . . . . . . #shqiperi #albania #shqip #tirana #shqiperia #tirane #albanian #kosova #prishtina #styleblogger #instagram #comment #durres #noizy #travelblogger #photography #color #picture #photoofday #bloggerstyle #composition #photo #moment #picoftheday #babiesofinstagram #photographer #focus #travel #exposure #photoshoot

Do te gjeni Bluza per meshkuj ne dyqanin Legea.
Kontaktoni 📲 0682056119 ose📫Dm.
📍Rruga “K ...

Oct 19, 2019

Do te gjeni Bluza per meshkuj ne dyqanin Legea. Kontaktoni 📲 0682056119 ose📫Dm. 📍Rruga “Kavajes” Tirane. Dergesa ne gjithe Shqiperine! #Legea #Sport #Albania

Beje te vecante ditelindjen tende 🎉🎉 me aventura te paharrueshme te realitetit virtual ✨😎 ...

Oct 19, 2019

Beje te vecante ditelindjen tende 🎉🎉 me aventura te paharrueshme te realitetit virtual ✨😎 #vr #virtualreality #birthday #party #feste #ditelindje #argetin #miq #friends #lojera #games #besttime #funtime #perheretepare #vrgamesloungetirana #tirana #albania

Albania 🇦🇱
Из полуострава Касандра, мы отправились в Кан ...

Oct 19, 2019

Albania 🇦🇱 Из полуострава Касандра, мы отправились в Каньон Викос⛰ Это необыкновенной красоты Чудо Природы (инфо в предыдущем посту). Дорога в 400 км, заняла около 5-ти часов. Перекусывали на ходу. По дороге в Каньон, Кеша насчитал 51 тунель, и мы оплатили 3 дороги (1,20+2,40+2,10€). Полёт 🚗 прошел нормально💨. Прохождение границы заняло не более 20 минут. . Далее была самая живописная😍 дорога, длиною в 103 км. По такому серпантину, мы передвигались около 3-х часов и достигли пункта назначения, в Албании, 📍Ксамил. . Навигатор от Maps.Me, устраивал нам вечные 😤«саботажи». Он вёл нас несуществующими дорогами, в места, из которых не выбраться, так как машина 🚗, мягко говоря, «тупо городская». Встретившись взглядом с местными 🐮🐐🐓 жителями, мы пытались вернуться по грунтовым дорогам. Таких «квестов» было много😳 . У нас были прекрасные, новые апартаменты 🗝Cerova ,которые не найти на карте, в 1,5 км от пляжей, за очень символическую цену💰.Но чувство безопасности, район и местное население, не вызывали. . 🏖Мы посетили чудесный, чистый пляж с лазурной водой и минимум посетителей (17 октября)- Bora Bora. Температура воздуха +27, Ионического моря +22/23💦 . В этот же день попали на Мировую достопримечательность, Blue Eye 👁 💙 Это карстовый источник, редкий геологический объект. Изведанная глубина-50 метров, но никто не знает фактическую. Темп.воды: +13🥶 И мы осмелились испробовать его мощь на себе😃 . 🌄На обратной дороге, встретили закат, с видом на море и горы, на смотровой площадке, а далее поужинали в очень вкусном ресторане (без преувеличений) 🍽 The Mussel House. . 😍Та часть Албании, которую мы посетили, удивила своими пейзажами с её горными хребтами⛰ Но, всё что за пределами туристических локаций, достаточно грязное, убитое и не ухоженное. . #alohafitnesstravel #albania #albania🇦🇱 #sea #bikinigirls #nature #travelbycar #travelwithfamily #путешествуемвместе #албания #путешествуемнамашине #намашине #amazingworld #wonderful #amazing #view

Dekoruese per vazo / Raft Metalike
Lartësia 110 cm / Gjeresia 60 cm
Mban deri ne 6 vazo
🔖 5100 L ...

Oct 19, 2019

Dekoruese per vazo / Raft Metalike Lartësia 110 cm / Gjeresia 60 cm Mban deri ne 6 vazo 🔖 5100 Lek ☎️ 0684011001 🚛 Dërgesa në Shqipëri dhe Kosovë

Concord Center zgjedhja e duhur per te kaluar fundjaven me miqte /familjen 👨‍👩‍👧‍👦 ...

Oct 19, 2019

Concord Center zgjedhja e duhur per te kaluar fundjaven me miqte /familjen 👨‍👩‍👧‍👦 Ju mirepresim 🙌 concordcentertirane . . #concordcenter # #followforfollowback #likeforlikes #like #amazing #shoppingcenter #instagood #tirana #albania #photooftheday #beautiful #cute #instadaily #style #instalike #tagforlikes #family #familylife #familytime #weekend

🇦🇱
Albania  Girokaster 
ジロカストラは観光する場所はぎゅーっと凝縮され ...

Oct 19, 2019

🇦🇱 Albania Girokaster ジロカストラは観光する場所はぎゅーっと凝縮されているので観光楽ちんでした。 ただちょっと町の中心からの道のりが少し遠めで、やたらと歩いた一日になりました。 アルバニアの若者たちが親切で、こういうの経験する度に日本に来る観光客に親切にしよう…と思うけど思うだけ。

Beautiful organic hurma fruits in my hometown Albania 🌺 vegan 🌱 . . #veganbeauty #hurma #alban ...

Oct 19, 2019

Beautiful organic hurma fruits in my hometown Albania 🌺 vegan 🌱 . . #veganbeauty #hurma #albania #beautiful #vegan #fruits #traveling #veganfriendly #lifeisbeautiful #traveltheworld #healthgoth #live #love #lovefruits

Gorgeous sunrise views and a big bowl of honey dew melon: nothing better in my opinion! #tirana #alb ...

Oct 19, 2019

Gorgeous sunrise views and a big bowl of honey dew melon: nothing better in my opinion! #tirana #albania #heresmyfood #traveledition #plantbased #fruit

Зошто е создаден човекот? Зошто ние живееме во светот?  ...

Oct 19, 2019

Зошто е создаден човекот? Зошто ние живееме во светот? ⬇️ Зарем ние доаѓаме во овој свет, за да поживееме одреден број на децении и потоа да умреме? Зарем ние сме создадени за тоа, за да се грижиме целиот живот, да се мачиме, да страдаме и потоа да исчезнеме? Не! Човекот е создаден за блаженство. Потрагата по блаженство – е непремостливо чувство во човекот, и затоа ние гледаме дека, секој човек: и умен, и прост, и стар, и млад – сите за себеси сакаат добро, да живеат подобро, барајќи среќа. Сепак не сите еднакво бараат, и не сите тоа го сметаат за највисоко добро, но не постои ни еден човек во светот, кој не сака да напредува, како што тој самиот мисли и разбира. Така, гладниот сака да биде сит и задоволен, сиромавиот сака да биде богат, богатиот сака да има чест и слава, друг човек сака да биде познат – и така натаму. На кратко, секој сака да биде среќен и блажен. Во што се состои блаженството и среќата? И среќата, и блаженството – се вечни  и неизменливи поими.  Нив можеме да ги постигнеме само ако ние живееме живот во заедница со Бога. Сепак е многу чудно, бидејќи човекот со сиот свој ум и со сета своја ученост, многу често го бара временото, а вечното го остава: се труди за преодното, а го занемарува вистинското и суштинското. Се грижи за здобивање на земни работи, и не размислува за вечниот живот. Неопходно е главната грижа да ја имаме за душата и за нејзината состојба, а дури потоа да се грижиме за материјалните добра. Кога ние ќе го достигнеме мирот во душата, тогаш сè останато – и богатството, и честа, и славата – ќе ни бидат нам дадени, и вистински ќе не направат среќни. Да се потрудиме сите наши желби, мисли и молитви, да ги насочиме кон тоа за да добиеме вечен живот во заедница со Бог, и во секојдневниот живот почесто да си спомнуваме на зборовите од Спасителот Христос: „Но барајте го најнапред царството на Бога и Неговата правда, и се ова ќе ви се придаде“ (Мат. 6, 33). Mитрополит Антониj (Паканич) Извор: http://pravlife.org

Second stop - Albania:
Gjellë me mashurka. An Albanian green bean and potato stew (or at least a ta ...

Oct 19, 2019

Second stop - Albania: Gjellë me mashurka. An Albanian green bean and potato stew (or at least a take on it), and served on white rice. A little off the beaten track of national dishes for this one. #albania #world #food #odyssey

La magia del caffe ☕️♥️
#caffetubino
#albania
#tubinozone ...

Aug 26, 2019

La magia del caffe ☕️♥️ #caffetubino #albania #tubinozone

We use cookies, just to track visits to our website, we store no personal details