#verë

2002
Media

Photos and videos #verë

Niseni fundjavën tuaj të enjten me

Oct 15, 2019

Niseni fundjavën tuaj të enjten me 'Happy Hour' në Wine Spot. Verën e kemi të mirë, jo se e themi ne por etiketat dhe prania juaj çdo ditë. Ju presim! 🍷🥂🍾🤗 #winespotal #winetime #wineandfood #happyhourwinespot #happyhour #redwine #verë #verëekuqe #verëebardhë

#mood #suami #verë #2018 ...

Oct 13, 2019

#mood #suami #verë #2018

Antipasta e së shtunës 😋🥂🍷🍾 #winespotal #antipasti #sabatosera #eshtune #saturday #ver ...

Oct 12, 2019

Antipasta e së shtunës 😋🥂🍷🍾 #winespotal #antipasti #sabatosera #eshtune #saturday #verë #vino

Ne i besojmë cilësinë e verërave tona vetëm më të mirëve. 
Përzgjedhjen më të mirë të v ...

Oct 10, 2019

Ne i besojmë cilësinë e verërave tona vetëm më të mirëve. Përzgjedhjen më të mirë të verërave italiane e gjeni vetëm në thewave_vlore Sepse jeta është shumë e shkurtër për të pirë verë mediokre. #vino #italia #primitivo #fiano #blaghe #sud #nord #italy #italianwine #viniitaliani #cantine #uva #rrush #winemaker #winelover #wine #verë #thewave #thewavevlore #albania #food #ristorate #restaurat

Richness!!!
Stewed cherries, dark chocolate and licorice flavour profile. 
Full- bodied and concentr ...

Oct 9, 2019

Richness!!! Stewed cherries, dark chocolate and licorice flavour profile. Full- bodied and concentrated with crisp acidity. Noble tannins and long bitter finish. #cheers . . . . . . #verë #vino #wine #winelover #vin #vinho #amarone #amaronedellavalpolicella #italianwinelover #fineart #finewine #finewines #ilovemyjob #sommelier

#redwine #şarap #Verë e kuqe # Love# Spirit @supergirlcw #remember ...

Oct 8, 2019

#redwine #şarap #Verë e kuqe # Love # Spirit supergirlcw #remember

Gian Piero Marrone Barolo ( la morra) - verë e kuqe nga Barolo - Itali 🇮🇪

Oct 7, 2019

Gian Piero Marrone Barolo ( la morra) - verë e kuqe nga Barolo - Itali 🇮🇪 'Re dei Vini, Vino dei Re' kështu e simbolizojnë italianët Barolon duke u ndjerë krenar për verën e tyre made in italy në gjithë botën. Lloji i vreshtit Nebbiolo 100%, toka argjilore me perqindje të lartë te rërës dhe gëlqerore. Fermentimi kryhet në 28° C për 30 ditë më pas në fuçi të mëdha barrique.14.5 vol 🍷 agricolamarrone • • • • #winespotal #agricolamarrone #barolowine #barolo #winetime #winebar #vino #verë #lovewine #winelovers🍷 #vinorosso #instavino #instawine

Mouton Rothschild Dinner Tasting.
My favorite: Mouton Rothschild 2009-earthy and small berries, blac ...

Oct 4, 2019

Mouton Rothschild Dinner Tasting. My favorite: Mouton Rothschild 2009-earthy and small berries, black pepper notes. The palate- full bodied,plumy texture ,power and a lot of tension with long casis finish. #cheers . . . . . . #verë #wine #winetasting #vinhos #vino #vin #moutonrothschild #polroger #pauillac #bourdeaux #barsac #chateaucoutet #yquem #atwork #ilovemyjob #knightsbridge #sommeliers #michelinstars #winewinewine #cheerz

Rrobat dhe këpucët e tua janë të bukura por vetullat e tua, jo?
Kemi solucionin që është më ...

Sep 25, 2019

Rrobat dhe këpucët e tua janë të bukura por vetullat e tua, jo? Kemi solucionin që është më i miri për ty: Penën Tattoo për Vetulla me Efekt të Gjate si Natyrale! Zbulo ngjyrat që kemi në disposicion për ty dhe se si ta përdorësh. Hy në faqen almaboutique.store . . . #almaboutique #bukuri #kozmetikë #trajtimpërfytyrën #mirëmbajtjelëkure #mirëmbajtjetrupit #penapervetullapërgjitthëditën #penapervetulla #penatattoo #efektgjatë #ngjyrosjevetulle #vetulla #rrezistentujit #qëndrongjatë #verë

Underrated food and drink of the Balcans. #verë #shqiperi #Shkodër #velikibalkanskiput2019 #turas ...

Sep 22, 2019

Underrated food and drink of the Balcans. #verë #shqiperi #Shkodër #velikibalkanskiput2019 #turasmórnambalcán2019

Data e martesës po afrohet? Për makiazhin mendojmë ne! 
Provoje pa humbur kohë Penën Tattoo pë ...

Sep 20, 2019

Data e martesës po afrohet? Për makiazhin mendojmë ne! Provoje pa humbur kohë Penën Tattoo për vetulla NATYRALE DHE ME EFETKT TË GJATË. Vetulla të përsosura dhe të mbushura, për një makiazh krejt natyral! Blije menjëherë në almaboutique.store . . . #almaboutique #bukuri #kozmetikë #trajtimpërfytyrën #mirëmbajtjelëkure #mirëmbajtjetrupit #penapervetullapërgjitthëditën #penapervetullanatyrale #penatattoo #efektgjatë #ngjyrosjevetulle #vetullanatyrale #rrezistentujit #qëndrongjatë #verë #dasëm #martesë

Character, Power, Loyalty. 
Three keywords to explain
Food-Wine-Service. 
Love what you do and you ...

Sep 20, 2019

Character, Power, Loyalty. Three keywords to explain Food-Wine-Service. Love what you do and you’ll never work. . . . . . . #verë #wine #vin #vinhos #prunottobussia #prunotto #barolo #barbaresco #barbera #fiorentinasteak #bisteccafiorentina #macellaiolondon #robertocostamacellaio #wineandfood #winetasting #ilovemyjob #sommelier #cheers

Po kërkon diçka të shpejt për teshtimat?🤧
.
Provo Fenkarol:
.
⏳Lehtëson simptomat e alergj ...

Sep 19, 2019

Po kërkon diçka të shpejt për teshtimat?🤧 . Provo Fenkarol: . ⏳Lehtëson simptomat e alergjisë për 30 minuta 👪 Mund të përdoret nga 0-100 vjeç 🌻🍝🍤 Për të gjitha llojet e alergjive ⚕ E gjen në çdo farmaci pa recetë mjeku . Fenkarol - 💝 për të gjithë familjen! . . #olainfarm #fenkarol #verë #vjeshtë #smile2019 #shiu #shqiperi #kosove #albania #kosovo #familja #semure #polenet #alergjiteushqimore

Nuk din se si tja bësh për ti bërë vetullat të përsosura dhe natyrale?
E kemi ne solucionin e ...

Sep 18, 2019

Nuk din se si tja bësh për ti bërë vetullat të përsosura dhe natyrale? E kemi ne solucionin e duhur për ty! Zbulo Penën Tattoo për vetulla me EFEKT TË GJATË DHE NATYRAL Një makiazh që i reziston ujit dhe që duron gjithë ditën për të qënë gjithmonê e rregullt! Çfarë pret më? Provoje menjëherë! Shko në faqen tonë almaboutique.store . . . #almaboutique #bukuri #kozmetikë #trajtimpërfytyrën #mirëmbajtjelëkure #mirëmbajtjetrupit #penapervetullapërgjitthëditën #penapervetullanatyrale #penatattoo #efektgjatë #ngjyrosjevetulle #vetulla #rrezistentujit #qëndrongjatë #verë

Të gjithë të apasionuarit e verës tani mund ta bëjnë vetë atë! Me pak mundim tashmë ti mund ...

Sep 17, 2019

Të gjithë të apasionuarit e verës tani mund ta bëjnë vetë atë! Me pak mundim tashmë ti mund të shijosh verën tënde të bërë vetë, me përkushtim dhe në mënyrë artizanale. Si? Ndiq hapat në linkun në bio! #Megatek #Blog #Verë

#Dimrin ta bëjmë #Verë !
Mundësi si në ëndër !

#Paguaj me #këste 
#Maldive #Zanzibar #Bali ...

Sep 17, 2019

#Dimrin ta bëjmë #Verë ! Mundësi si në ëndër ! #Paguaj me #këste #Maldive #Zanzibar #Bali #Sejseli #Mauritius #Dubai Për më shumë info: +389 70 683 999 // viber // whatsapp // +389 44 39 88 89

Jemi dyqani yt i ri i produkteve për zbukurimin tënd! Zbuloje AlmaBoutique, vizito faqen tonë të ...

Sep 16, 2019

Jemi dyqani yt i ri i produkteve për zbukurimin tënd! Zbuloje AlmaBoutique, vizito faqen tonë të internetit almaboutique.store dhe zbulo të gjitha të rejat! #almaboutique #bukuri #kozmetikë #trajtimpërfytyrën #mirëmbajtjelëkure #mirëmbajtjetrupit #penapervetullapërgjitthëditën #penapervetulla #penatattoo #efektgjatë #ngjyrosjevetulle #vetulla #rrezistentujit #qëndrongjatë #verë

Po mendon të realizosh projekte të reja dhe dëshiron të jesh gjithmonë e përsosur?
Përballoji ...

Sep 15, 2019

Po mendon të realizosh projekte të reja dhe dëshiron të jesh gjithmonë e përsosur? Përballoji me një makiazh të bukur dhe me vetulla që do të duken krejt natyrore dhe të sistemuara për të gjithë ditën. Blije tani Penën Tattoo Efekt të Gjatë dhe do të kesh gjithmonë vetulla të mbushura dhe perfekte! Mos prit më. Blije në almaboutique.store . . . #almaboutique #bukuri #kozmetikë #trajtimpërfytyrën #mirëmbajtjelëkure #mirëmbajtjetrupit #penapervetullapërgjitthëditën #penapervetulla #penatattoo #efektgjatë #ngjyrosjevetulle #vetulla #rrezistentujit #qëndrongjatë #verë #fundjave #projekte #shtator2019 #bukuri

Dëshiron të kesh vetulla të përsosura?
Ja se si mund ta blesh Penën Tattoo për vetulla me EFEK ...

Sep 13, 2019

Dëshiron të kesh vetulla të përsosura? Ja se si mund ta blesh Penën Tattoo për vetulla me EFEKT PËR TË GJITHË DITËN Për të kryer porosinë: 1) Shko në faqen tonë të internetit https://www.almaboutique.store/pagina-prodotto/tattoo-pen-per-sopracciglia-handayan-lasting-effect dhe shtyp butonin "blije tani" 2) Do të hapet faqja e produktit, zgjidh ngjyrën dhe sasinë e duhur 3) Do të hapet në të djathtë mesazhi i produkteve qe ke zgjedhur në karrocë, shtyp "Shih Karrelin" 4) Sigurohu që sasija dhe ngjyra të jenë të sakta dhe shtyp ""Kontrollo! 5) Do të hapet një faqe ku duhet të shkruash (Emrin, Mbiemrin, Adresen me Lagjen - Rrugën - Pallatin, Qytetin, nr. tel. dhe e-mailin) dhe duhet ta konfirmosh. 6) Produktin do ta nisim ne me postë dhe do ta paguash kur postjeri të dorëzoj pakon! #almaboutique #bukuri #kozmetikë #trajtimpërfytyrën #mirëmbajtjelëkure #mirëmbajtjetrupit #penapervetullapërgjitthëditën #penapervetulla #penatattoo #efektgjatë #ngjyrosjevetulle #vetulla #rrezistentujit #qëndrongjatë #verë

Almaboutique është një dyqan i ri online për zbukurimin e femrave. Vizito faqen tonë dhe regjis ...

Sep 13, 2019

Almaboutique është një dyqan i ri online për zbukurimin e femrave. Vizito faqen tonë dhe regjistrohu në të për të marrë nga ne komunikime të reja. Zbulo më shumë në almaboutique.store. Almaboutique: shoqja jote e re . . . #almaboutique #bukuri #kozmetikë #trajtimpërfytyrën #mirëmbajtjelëkure #mirëmbajtjetrupit #penapervetullapërgjitthëditën #penapërvetulla #penatattoo #efektgjatë #ngjyrosjevetulle #vetulla #rrezistentujit #qëndrongjatë #verë #makiazhipërsosur

Italo Cescon RABIA RISERVA 2011 🇮🇪 -vino rosso da Piave - Italia.

Rabiá është frymëzuar n ...

Sep 10, 2019

Italo Cescon RABIA RISERVA 2011 🇮🇪 -vino rosso da Piave - Italia. Rabiá është frymëzuar nga termi dialektor 'rabiosa' ku ju referua, për shkak të shijes së tij mjaft të mprehtë dhe të plotë, Rabosos (rrush vendas i kultivuar në Veneto që nga shekulli i 17-të) Terreni në të cilën rritet është i përbërë me argjilë dhe zhavorr, tipi i rrushit 100% Raboso. Mbahet për 24 muaj në fuçi lisi, 12 muaj në barriques dhe 12 muaj në shishe. Përqindja e alkoolit 13.5 vol italocesconvino • • • #winespotal #raboso #wine #vino #verë #lovewine #winelover #vinorosso #italocescon #followme

Pushimet kanë përfunduar dhe je e mërzitur?

Fillo punën ose shkollën si asnjëherë tjetër. 
 ...

Sep 7, 2019

Pushimet kanë përfunduar dhe je e mërzitur? Fillo punën ose shkollën si asnjëherë tjetër. Provo Penën tonë Tattoo për Vetulla EFEKT GJATË, Vetulla të përkryera për të gjithë ditën! Blije para se të mbaroj, në faqen tonë online: almaboutique.store . . . #almaboutique #bukuri #kozmetikë #trajtimpërfytyrën #mirëmbajtjelëkure #mirëmbajtjetrupit #penapervetullapërgjitthëditën #penapervetulla #penatattoo #efektgjatë #ngjyrosjevetulle #vetulla #rrezistentujit #qëndrongjatë #verë #pushimfundjave #fundjave #pishinë #shëtitje #plazh

Mundohesh për orë e orë të tëra ti bësh vetullat e tua të përkryera? 
Tani ke një aleat të ...

Sep 5, 2019

Mundohesh për orë e orë të tëra ti bësh vetullat e tua të përkryera? Tani ke një aleat të përsosur që do të mund të thjeshtoj makiazhin tënd të përditshëm: Pena Tattoo për Vetullat EFEKT GJATË! Dëshiron të dish më shumë? Vizito faqen tonë në almaboutique.store http://bit.ly/32OKkFB . . . #almaboutique #bukuri #kozmetikë #trajtimpërfytyrën #mirëmbajtjelëkure #mirëmbajtjetrupit #penapervetullapërgjitthëditën #penapervetulla #penatattoo #efektgjatë #ngjyrosjevetulle #vetulla #rrezistentujit #qëndrongjatë #verë

Lejo që të frymëzohesh nga dyqani ynë AlmaBoutique online.
Mjafton një klik për të pasur çdo ...

Sep 2, 2019

Lejo që të frymëzohesh nga dyqani ynë AlmaBoutique online. Mjafton një klik për të pasur çdo gjë që do të nevojitet për të qenë gjithmonë e para dhe në maksimum. Zbulo më shumë në almaboutique.store Nuk do të mund të bësh më pa të. . . . #almaboutique #bukuri #kozmetikë #trajtimpërfytyrën #mirëmbajtjelëkure #mirëmbajtjetrupit #penapervetullapërgjitthëditën #penapervetulla #penatattoo #efektgjatë #ngjyrosjevetulle #vetulla #rrezistentujit #qëndrongjatë #verë

#SummerIsAStateOfMind ☉
Beje cdo dite #Verë! 🌴

E ke parasysh ate ndjesine qe Vera ka mbaruar ...

Sep 2, 2019

#SummerIsAStateOfMind ☉ Beje cdo dite #Verë! 🌴 E ke parasysh ate ndjesine qe Vera ka mbaruar dhe sikur ka mbaruar edhe ajo ndjesia e aventures dhe lirise qe bashkeshoqeron kete stine? Epo e ke gabim...SEPSE VERA ESHTE NJE GJENDJE MENDORE! 😎 - Ne në why_not_albania perpiqemi te promovojme aventuren, lirine, udhetimet dhe jeten e mbushur me ngjarje te reja. Ne mendojme se cdo dite e re eshte nje aventure me vete dhe besojme te nje e ardhme spektakolare. Besojme se Vera nuk eshte thjesht nje stine, por nje gjendje. Mendojme se #Shqiperia, ky vend i vogel por madheshtor, eshte vendi ideal per t'a perqafuar kete menyre te menduari dhe se te rinjte shqiptare jane me te etur se kurre me pare per t'i dhene kuptim dhe per t'a mbushur jeten e tyre me emocion. why_not_albania eshte ketu per te promovuar vendin tone dhe per te ndihmuar kedo qe kerkon gjera ndryshe, grupe ndryshe, udhetime ndryshe dhe mentalitet ndryshe. Krahas udhetimeve, guidave, ngjitjeve dhe fotove, ne n'a pelqen te diskutojme...te diskutojme per cfare? Te diskutojme per cdo gje, te njohim shpirtra te rinj, kendveshtrime ndryshe, te sjellim nje ndryshim, te gjejme zgjidhje per probleme te ndryshme dhe te ndikojme pozitivisht ne jetet e kujtdo qe n'a kryqezohen udhet. Nese je ne kete gjendje mendore, ne kete lartesi te gjykuari je plotesisht gati per t'u bere pjese e nje grupimi ndryshe! Beje Veren nje gjendje shpirterore! 🌴 - #shqiperia #albania #visitalbania #travelalbania #shqiperi #shqiperiaime #summerinalbania #albaniatravel #albaniasummer

Gati për degustim! Verërat FABA dhe BELLO, janë sonte "pjesa interesante"! Gëzuar!🍷🇦🇱 ...

Aug 30, 2019

Gati për degustim! Verërat FABA dhe BELLO, janë sonte "pjesa interesante"! Gëzuar!🍷🇦🇱🏆 #verë, #winelovers , #bestwines, #bestfoodandwine, #bellowinery , #fabawines, #sommelier, #tirana, #frendsofredwines, #classwinesalbania, #albaniansommeliers , #friendsofsommeliers

Pushimet kanë përfunduar por vapa akoma jo? Provo Penën Tattoo për vetullat me EFEKT GJATË dhe ...

Aug 30, 2019

Pushimet kanë përfunduar por vapa akoma jo? Provo Penën Tattoo për vetullat me EFEKT GJATË dhe do të kesh vetulla të plota e të përsosura! Mos prit më tepër. bli në dyqanin tonë online almaboutique.store . . . #almaboutique #bukuri #kozmetikë #trajtimpërfytyrën #mirëmbajtjelëkure #mirëmbajtjetrupit #penapervetullapërgjitthëditën #penapervetulla #penatattoo #efektgjatë #ngjyrosjevetulle #vetulla #rrezistentujit #fundjave #shëtitje #qëndrongjatë #verë

Vetulla normale për tu vënë në dukje?
Vetulla të rradhuara për tu mbushur?
Zbulo se si duhet p ...

Aug 28, 2019

Vetulla normale për tu vënë në dukje? Vetulla të rradhuara për tu mbushur? Zbulo se si duhet përdorur Pena Tattoo EFEKT GJATË. E përshtatshme për çdo rast dhe për çdo lloj vetulle. Çfarë pret? Përfito menjëherë! Shko në almaboutique.store . . . #almaboutique #bukuri #kozmetikë #trajtimpërfytyrën #mirëmbajtjelëkure #mirëmbajtjetrupit #penapervetullapërgjitthëditën #penapervetulla #penatattoo #efektgjatë #ngjyrosjevetulle #vetulla #rrezistentujit #fundjave #shëtitje #qëndrongjatë #verë

• non basta guardare le storie, ci devi partecipare per capirle bene. • it is not enough to look ...

Aug 28, 2019

• non basta guardare le storie, ci devi partecipare per capirle bene. • it is not enough to look at the stories, you have to participate to understand them thoroughly. • es reicht nicht aus, sich die geschichten anzuschauen, man muss sich einig sein, um sie gründlich zu verstehen. • nuk është e mjaftueshme për të parë tregimet, ju duhet të bashkoheni për t'i kuptuar ato plotësisht. #photographer #photography #oldpic #oldcover #colors #hotcolors #fotografie #fotograf #farben #strand #see #mare #colori #coloricaldi #poster #schatten #ombra #nature #naturephotography #spiaggia #albania #albanian #summer #estate #verë #friends #bestfriends #hyper #chill #sombrebeings

AlmaBoutique ka çdo gjë që ke dashur gjithmonë.
Raste që nuk duhen humbur për bukurin dhe mir ...

Aug 26, 2019

AlmaBoutique ka çdo gjë që ke dashur gjithmonë. Raste që nuk duhen humbur për bukurin dhe mirëqënien tënde, në një faqe të vetme shumë të thjeshtë për tu përdorur! Vizito almaboutique.store Zbulo më shumë! . . . #almaboutique #bukuri #kozmetikë #trajtimpërfytyrën #mirëmbajtjelëkure #mirëmbajtjetrupit #penapervetullapërgjitthëditën #penapervetulla #penatattoo #efektgjatë #ngjyrosjevetulle #vetulla #rrezistentujit #fundjave #shëtitje #qëndrongjatë #verë #makiazhipërsosur

#Verë në #Stamboll ❤️2 Netë €79
❤️3 Netë €99 💋Nisja 5 Shtator

Në pagesë përf ...

Aug 24, 2019

#Verë#Stamboll ❤️2 Netë €79 ❤️3 Netë €99 💋Nisja 5 Shtator Në pagesë përfshihen: 🌎Udhëtimi vajtje – ardhje me autobus. 🌎Akomodimi 2 ose 3 netë në hotel në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit 🌎Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit. 🌎Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit) 🌎Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit Per me shume informacion: 📲Viber/whatsapp 0692746500 📧Email:montravel97 gmail.com 🏚Adresa:Rr.Hoxha Tahsim,perballe bar – Oslo

Të pëlqejnë selfit në pishinë?
Mundohu të jesh gati! Me Penën Tattoo EFEKT GJATË 
do të kes ...

Aug 24, 2019

Të pëlqejnë selfit në pishinë? Mundohu të jesh gati! Me Penën Tattoo EFEKT GJATË do të kesh vetulla të plota për të gjithë ditën! Artikulli që nuk duhet të mungojë në verën tënde. Çfarë pret? Vli tani në almaboutique.store! . . . #almaboutique #bukuri #kozmetikë #trajtimpërfytyrën #mirëmbajtjelëkure #mirëmbajtjetrupit #penapervetullapërgjitthëditën #penapervetulla #penatattoo #efektgjatë #ngjyrosjevetulle #vetulla #rrezistentujit #fundjave #shëtitje #qëndrongjatë #verë #selfie

Nëse rehatia është prioriteti juaj atëherë ne kemi veshjen perfekte për ju!😉🌺
.
.
.
.
#f ...

Aug 18, 2019

Nëse rehatia është prioriteti juaj atëherë ne kemi veshjen perfekte për ju!😉🌺 . . . . #fustan #komoditet #lule #verë #pranverë #cantë #canta #kepuc #roze #pink #patriziapepe #martizza #freski #elegante #veshje #blejsigurte #blingashtepia #shqiperia #origjinale #bhfyp #luiseta

Pasabahce-Gota vere.
Wide end.
DM for more...
.
.
.
.
.
.
.
.
#wine #glass #new #trendy #beautiful # ...

Aug 16, 2019

Pasabahce-Gota vere. Wide end. DM for more... . . . . . . . . #wine #glass #new #trendy #beautiful #verë #home #bar #super #french #style #strong #clean

Orecchini - collana con cristalli e charm ali "Le ali con la frangia"
Agenda Ermal Meta: merchandisi ...

Aug 16, 2019

Orecchini - collana con cristalli e charm ali "Le ali con la frangia" Agenda Ermal Meta: merchandising Mescal Official #orecchini #earrings #ohrringe #vathë #boucle #cristalli #charm #leali #frangia #bijoux #fashion #collana #necklace #gjerdan #halskette #fattoamano #handmade #handgemacht #love #amour #amore #liebe #dashuri #meta #herz #sommer #été #summer #estate #verë

Edhe në verë nuk heq dore nga stërvitja e përditshme? Gjithmonë e rrgullt dhe me një makjazh t ...

Aug 16, 2019

Edhe në verë nuk heq dore nga stërvitja e përditshme? Gjithmonë e rrgullt dhe me një makjazh të përsosur edhe në palestër, Penën Tattoo për vetulla EFEKT GJATË. Stërvitu me mjetet e duhura! Bli tek almaboutique.store . . . #almaboutique #bukuri #kozmetikë #trajtimpërfytyrën #mirëmbajtjelëkure #mirëmbajtjetrupit #penapervetullapërgjitthëditën #penapervetulla #penatattoo #efektgjatë #ngjyrosjevetulle #vetulla #rrezistentujit #fundjave #shëtitje #efektngjatë #verë #det #trekkinghecje #stervitje #selfie #mshëtitje

In occasione della giornata di festa di ferragosto, stasera mi esibiró insieme ad alcuni artisti a ...

Aug 15, 2019

In occasione della giornata di festa di ferragosto, stasera mi esibiró insieme ad alcuni artisti albanesi, sul lungomare di Saranda in Albania, ci sarà una bella energia!Buona festa a tutti! #nabyecocamara #musica #eventiafro #saranda #sarande #verë #muzikë #summer #contaminazionemusicale #divertimento

Mirëmëngjes nga plazhi i bukur i Potamit, Himarë.

#InfoMediaAlbania #verë #plazh #summer2019 ...

Aug 15, 2019

Mirëmëngjes nga plazhi i bukur i Potamit, Himarë. #InfoMediaAlbania #verë #plazh #summer2019

Makjazhi i përsosur që nuk hiqet nga uji e gjen në almaboutique.store.
Zbulo PenënTattoo HANDAYA ...

Aug 14, 2019

Makjazhi i përsosur që nuk hiqet nga uji e gjen në almaboutique.store. Zbulo PenënTattoo HANDAYAN EFEKT GJATË: - i rreziston ujit - vetulla të plota për të gjithë ditën - makjazh i përsosur Çfarë pret? Përfito menjëherë! almaboutique.store . . . #almaboutique #bukuri #kozmetikë #trajtimpërfytyrën #mirëmbajtjelëkure #mirëmbajtjetrupit #penapervetullapërgjitthëditën #penapervetulla #penatattoo #efektgjatë #ngjyrosjevetulle #vetulla #rrezistentujit #fundjave #shëtitje #qëndrongjatë #verë

AlmaBoutique është gjithmonë e gatshme të befasisë me të reja të pabesueshme lidhur me bukur ...

Aug 12, 2019

AlmaBoutique është gjithmonë e gatshme të befasisë me të reja të pabesueshme lidhur me bukurinë dhe mirëqënien. Qëndro gjithmonë e azhornuar me njoftimet e fundit. Vizito faqen tonë almaboutique.store . . . #almaboutique #bukuri #kozmetikë #trajtimpërfytyrën #mirëmbajtjelëkure #mirëmbajtjetrupit #penapervetullapërgjitthëditën #penapervetulla #penatattoo #efektgjatë #ngjyrosjevetulle #vetulla #rrezistentujit #fundjave #shëtitje #qëndrongjatë #verë

VERË – DIELL, NOT DHE INFEKSIONE MYKOTIKE…

Disa arsye pse gjatë muajve të nxehtë jeni më t ...

Aug 11, 2019

VERË – DIELL, NOT DHE INFEKSIONE MYKOTIKE… Disa arsye pse gjatë muajve të nxehtë jeni më të predispozuara ndaj infeksioneve mykotike: - Mbajtja veshur gjatë e kostumit të banjës të lagur. Lagështia krijon kushte ideale për zhvillimin e mykut. - Veshja e rrobave të ngushta apo me materiale sintetike. Ato pengojnë largimin e nxehtësisë dhe nxisin djersitjen duke krijuar mjedisin ideal për mykun. - Dieta ushqimore e pasur me sheqer të rafinuar.Merren nga ëmbëlsirat dhe koktejlet që nuk kursehen gjatë pushimeve dhe shkaktojnë rritje të niveleve të sheqerit në gjak duke sjellë zhvillimin e mëtejshëm të infeksionit dhe uljen e sistemit imunitar. - Stresi.Ironikisht bashkë me pushimet vera sjell dhe përpjekjet për të plotësuar afate në punë, sezon provimesh, përgatitje dhe organizim pushimesh. Gjithë këto shkaktojnë stres i cili gjithashtu e ul sistemin imunitar. #klinikaGliozheni #përseGliozheni #gjinekologji #verë #infeksionemykotike #kujdesipërveten #informacion #pranëjush

Trekking në mal dhe seflie në lartësi?
Gjithmonë e përsosur dhe mbas punës falë Penës Tattoo ...

Aug 9, 2019

Trekking në mal dhe seflie në lartësi? Gjithmonë e përsosur dhe mbas punës falë Penës Tattoo HANDAYAN EFEKT GJATË. Artikulli i domosdoshëm për selfit e tu gjithmonë në rregull. Çfarë pret? Bli menjeherë Penën Tatto në dyqanin online almaboutique.store . . . #almaboutique #bukuri #kozmetikë #trajtimpërfytyrën #mirëmbajtjelëkure #mirëmbajtjetrupit #penapervetullapërgjitthëditën #penapervetulla #penatattoo #efektgjatë #ngjyrosjevetulle #vetulla #rrezistentujit #fundjave #shëtitje #qëndrongjatë #verë #det #trekkinghecje #stervitje #selfie #mal #lartësi

We use cookies, just to track visits to our website, we store no personal details